Pompe me dy helika CB

Pentax

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:22339

Cmimi:

Çmimi i rregullt 41,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 41,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Pentax

Pompe me dy helika CB

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak
  • Perdorim ne rezidenca
  • Perdorim industrial

Dy pompa centrifugale shtytëse për ndërtimin e sistemeve të presionit për impiantet civile dhe industriale; dy shtytësit e pozicionuar kundër garantojnë lartësi uji dhe shpejtësi të lartë rrjedhjeje.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!