Pompe me dy helika MB

Pentax

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:28911

Cmimi:

Çmimi i rregullt 38,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 38,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Pentax

Pompe me dy helika MB

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak
  • Perdorim ne rezidenca

Pompë centrifugale kompakte me dy shtytëse për ndërtimin e sistemeve të presionit për impiantet civile dhe industriale: garantojnë një raport të mirë midis presionit dhe shpejtësisë së rrjedhës.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!