Pompe me dy helika MBT

Pentax

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:22130

Cmimi:

Çmimi i rregullt 37,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 37,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Pentax

Pompe me dy helika

Modeli MBT 300/00

Parametrat - 3x230/400 - 2.2 kw / 2.4-12 m3/h / 48.4-25 m

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak
  • Perdorim ne rezidenca

Pompë centrifugale kompakte me dy shtytëse për ndërtimin e sistemeve të presionit për impiantet civile dhe industriale: garantojnë një raport të mirë midis presionit dhe shpejtësisë së rrjedhës.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!