Pompe NS

Grundfos

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:14439

Cmimi:

Çmimi i rregullt 32,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 32,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Grundfos

Pompe

Modeli - NS 3-40

Fuqia - 1x230V - 1.2kW / 3.4m3/h per 30m

ID - 98904963

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak
  • Perdorim ne rezidenca
  • Perdorim agrokultural

NS është një pompë centrifugale e fortë e krijuar për ngritjen e ujit në instalimet shtëpiake, industriale dhe bujqësore. NS disponohet edhe si pompë me një shtytës dhe me dy shtytëse.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!