Pompe PF

Grundfos

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:04087

Cmimi:

Çmimi i rregullt 13,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 13,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Grundfos

Pompe PF

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak
  • Perdorim ne rezidenca

PF është një pompë periferike kompakte e cila mund të gjenerojë koka të larta të përshtatshme për furnizimin me ujë të brendshëm, kopshtarinë e lehtë dhe aplikime të lehta industriale. Materialet e pompës sigurojnë një qëndrueshmëri të shkëlqyer.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!