Pompe pishine POOL2

Pentax

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:27915

Cmimi:

Çmimi i rregullt 65,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 65,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Pentax

Pompe pishine POOL2

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak
  • Perdorim ne rezidenca

Pompë vetë-mbushëse për pishina me një parafiltër të madh të integruar, i cili, së bashku me performancën e shkëlqyer hidraulike të pompës, gjeneron një kapacitet filtrues shumë të lartë. Përfshin një kapak para-filtri polikarbonat transparent me çelës hapës për hapje të lehtë dhe kontroll të lehtë të sitës. Trupi i pompës, kapaku i vulës dhe difuzori i përforcuar me polipropilen me fibra xhami janë rezistent ndaj produkteve kimike të përdorura për pishina dhe garantojnë një kohëzgjatje të shkëlqyer.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!