Pompe PM

Pentax

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:21681

Cmimi:

Çmimi i rregullt 8,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Pentax

Pompe PM

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak

Pompë periferike me zhvendosje pozitive me thithje të përparme (PM) dhe thithje anësore me sistem vetë-mbushëse (PM A) për sisteme të vogla shtëpiake dhe aplikime të thjeshta industriale; karakterizohet nga një raport i konsiderueshëm midis performancës dhe prodhimit të kërkuar.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!