Pompe qarkulluese Alpha2

Grundfos

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:13784

Cmimi:

Çmimi i rregullt 46,000 Lekë
Çmimi i rregullt 47,000 Lekë Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 46,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Grundfos

Pompe qarkulluese Alpha2

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak
  • Perdorim ne rezidenca
  • Perdorim industrial

ALPHA2 është një pompë qarkulluese e krijuar për sistemet e ngrohjes dhe ajrit të kondicionuar. AUTOADAPT përshtat vazhdimisht pompën me kërkesat e sistemit për rehati optimale, konsum të ulët të energjisë dhe vënie në punë të thjeshtë.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!