Pompe qarkulluese Alpha2 L

Grundfos

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:13782

Cmimi:

Çmimi i rregullt 34,000 Lekë
Çmimi i rregullt 35,000 Lekë Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 34,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Grundfos

Pompe qarkulluese Alpha2 L

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak
  • Perdorim ne rezidenca
  • Perdorim industrial

ALPHA2 L është një pompë qarkulluese me efikasitet të lartë për nevojat bazë funksionale në sistemet e ngrohjes. Pompa përmban tre kthesa të shpejtësisë fikse, dy kthesa të presionit proporcional dhe dy kthesa të presionit konstant.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!