Pompe qarkulluese UPS

Grundfos

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:07611

Cmimi:

Çmimi i rregullt 13,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 13,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Grundfos

Pompe qarkulluese UPS

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak
  • Perdorim ne rezidenca

Pompat qarkulluese me një shpejtësi Grundfos UP janë të dizajnuara për sistemet e ngrohjes, ndërsa pompat qarkulluese me tre shpejtësi UPS përdoren në sistemin e ngrohjes qendrore dhe qendrore, ndërsa janë gjithashtu të përshtatshme për përzierjen e unazës në sisteme të mëdha. Të dyja pompat ofrojnë funksionim të besueshëm dhe pa mirëmbajtje.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!