Pompe SCALA1

Grundfos

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:31270

Cmimi:

Çmimi i rregullt 66,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 66,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Grundfos

Pompe SCALA1

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak
  • Perdorim ne rezidenca

SCALA1 është një pompë përforcuese e integruar, vetë-mbushëse, kompakte. Është projektuar për presion të përsosur brenda shtëpisë.

Është i qetë, i lehtë për t'u instaluar dhe mban presion të qëndrueshëm në të gjitha çezmat në çdo kohë.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!