Pompe Sololift2 WC-1

Grundfos

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:04107

Cmimi:

Çmimi i rregullt 57,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 57,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Grundfos

Pompe Sololift2 WC-1

ID - 97775314

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak
  • Perdorim ne rezidenca

SOLOLIFT2 është një stacion ngritës automatik i vogël, kompakt, i gatshëm për t'u instaluar me sisteme të integruara prerëse të fuqishme. Stacioni i ngritjes është i përshtatshëm për pompimin e ujërave të zeza me fekale nga banesat private. Versionet C-3 dhe D-2 janë vetëm për ujërat e zeza gri pa feçe

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!