Pompe Ultra

Pentax

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:23353

Cmimi:

Çmimi i rregullt 61,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 61,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Pentax

Pompe Ultra

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak
  • Perdorim ne rezidenca
  • Perdorim industrial
  • Perdorim agrokultural

Pompa horizontale me shumë shkallë prej çeliku inox. Pompimi i lëngjeve të pastra pa ngarkesë, sistem presioni, ujitje, ujë të pijshëm dhe glikol, trajtim uji, ngrohje dhe kondicioner, sistem larjeje.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!