Pompe Ultra S

Pentax

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:28905

Cmimi:

Çmimi i rregullt 39,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 39,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Pentax

Pompe Ultra S

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak
  • Perdorim ne rezidenca

Pompa prej çeliku inox horizontale me shumë shkallë. Pompimi i lëngjeve të pastra pa ngarkesë, sistem presioni, ujitje, ujë të pijshëm dhe glikol, trajtim uji, ngrohje dhe kondicioner, sistem larjeje.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!