Pompe zhytese 5PES3

Pentax

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:21705

Cmimi:

Çmimi i rregullt 62,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 62,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Pentax

Pompe zhytese 5PES3

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak
  • Perdorim ne rezidenca

Pompa centrifugale me shumë shkallë zhytëse 5”. Të gjithë komponentët në kontakt me lëngun janë prej çeliku inox AISI 304. Veçanërisht i përshtatshëm për shpërndarjen e ujit për grumbullimin e ujërave të shiut, ujitje, shatërvanë, njësi larjeje. Versionet njëfazore kanë një kondensator të brendshëm dhe një motor mbrojtës termik.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!