Pompe zhytese DP

Pentax

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:22393

Cmimi:

Çmimi i rregullt 19,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 19,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Pentax

Pompe zhytese DP

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak

Pompa kullimi të bëra nga material rezistent ndaj korrozionit për zbrazjen e gropave, cisternave dhe për kopshtarinë. Versioni njëfazor me kondensator të integruar dhe mbrojtës termik mund të pajiset me një çelës notues.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!