Pompe zhytese DPV

Pentax

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:21694

Cmimi:

Çmimi i rregullt 23,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 23,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Pentax

Pompe zhytese

Modeli - DPV 80 G 230

Parametrat - 0.5 kw / 9 m3/h / 5.4 m

Pompa kullimi të bëra nga material rezistent ndaj korrozionit për zbrazjen e gropave, cisternave dhe për kopshtarinë. Versioni njëfazor me kondensator të integruar dhe mbrojtës termik mund të pajiset me një çelës notues.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!