Pompe zhytese inoksi DX

Pentax

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:21697

Cmimi:

Çmimi i rregullt 46,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 46,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Pentax

Pompe zhytese inoksi DX

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak
  • Perdorim ne rezidenca

Pompë kullimi me shtytës të tipit Vortex për pompimin e ujërave të ngarkuar dhe lëngjeve me lëndë të ngurta pezull; ideale për aplikime civile dhe shtëpiake. Versioni njëfazor me kondensator të integruar dhe mbrojtës termik mund të pajiset me një çelës notues.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!