Pompe zhytese Unilift AP12

Grundfos

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2
Modeli

Grundfos

Pompe zhytese Unilift AP12

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak

UNILIFT AP12 është një pompë zhytëse prej çeliku inox e krijuar për pompimin e ujit jo agresiv dhe ujërave të zeza gri me grimca deri në 12 mm. Mund të përdoret si njësi portative ose instalim i palëvizshëm.

KODI:

KODI:21025

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!