Prerëse bari dhe shkurresh me bateri Isio

Bosch

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:01275

Cmimi:

Çmimi i rregullt 12,180 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 12,180 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Bosch

Prerese bari dhe shkurresh me bateri Isio

Isio nga Bosch është një prerëse bari dhe shkurresh e lehtë dhe kompakte me bateri, me të cilën mund të prisni lehtësisht shkurre të vogla, gardhe dhe skaje lëndinë. Ka gjithashtu një sërë bashkëngjitjesh për njësinë shumëfunksionale të motorrit Bateria e fuqishme litium-jon 3,6V lejon deri në 50 minuta funksionim. Dizajni ergonomik dhe pesha prej vetëm 550 g e bëjnë Isio edhe më të gjithanshëm dhe më të rehatshëm.

  • Kompleti i gërshërëve të barit dhe shkurreve pa kabllo Isio - ndihmësi për kopshtarinë e përditshme
  • Punë e relaksuar pa ndërprerje falë sistemit anti-bllokues
  • MULTI-FUNKSIONALE Një gamë e re e bashkëngjitjeve me shumë klikime e bën Isio edhe më të gjithanshëm
  • Kohë të shkurtër karikimi dhe pa vetëshkarkim falë teknologjisë litium-jon

Të dhënat teknike

  • Bateria: 3,6 V / 1,5 Ah / Li-Ion
  • Koha e karikimit: 3.5 orë
  • Gjerësia e thikës së barit: 8 cm
  • Shfaqja e statusit të karikimit
  • Pesha: 0.55 kg

E fuqishme dhe kompakte

Gërshërët e barit dhe shkurreve Isio janë të fuqishme dhe në të njëjtën kohë jashtëzakonisht kompakte. Edhe bari më i trashë nuk është më problem me gërshërët e barit.

E rehatshme dhe ergonomike

Gërshërët e barit dhe shkurreve me energji elektrike Isio kanë një dizajn ergonomik dhe një dorezë të butë me kapje të dyanshme për rehati maksimale.

Lehtë për t'u ndryshuar bashkëngjitjet

Sistemi inovativ me shumë klikime e bën të lehtë ndryshimin e bashkëngjitjeve. Kaloni midis gërshërëve të barit dhe gërshërëve të shkurreve në asnjë kohë pa mjete.

Sistem kundër bllokimit

Falë sistemit anti-bllokues që parandalon ekspozimin e produktit, ju mund të punoni pa ndërprerje. Shtojca e prerësit të shkurreve ka një gjatësi teh 120 mm me një hapësirë ​​teh 8 mm, ndërsa thika e barit është 80 mm e gjerë.

Jetë e gjatë falë baterisë litium-jon

Bateria e fuqishme litium-jon 3,6 V lejon që gërshërët e barit dhe shkurreve të funksionojnë deri në 50 minuta. Në një ekran LED, mund të lexoni statusin e ngarkimit të baterisë gjatë punës.

ID - 0600833102

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!