Primus Spatula Stuhhi

Giorgio Graesan

Kalo te informacioni i produktit
1 e 6

KODI:

KODI:15117

Cmimi:

Çmimi i rregullt 2,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Graesan

Primus Spatula Stuhhi

ID - 1030

Konsumi : 1 m² / kg.

Skeda Teknike:

  • Nuk duhet të hollohet para përdorimit.
  • Trajtohet pas 12/14 orësh.
  • Muri arrin tharjen totale pas 28 ditësh.
  • Ruhet në një vend të freskët larg lagështisë dhe ngricave.

 

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!