Punto per qeramike Diamant

Bosch

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:16214

Cmimi:

Çmimi i rregullt 5,580 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,580 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Bosch

Punto per qeramike Diamant easyDry 6 mm 

  • Madhësia: 6 mm
  • Ngjyra: Argjend
  • Për përdorim në kaçavida pa kabllo dhe stërvitje me çak 13 mm

ID - 2608587139

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!