Q4 Primer

Dinova

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:14156

Cmimi:

Çmimi i rregullt 10,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 10,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Dinova

Q4 Primer

Sasia - 12.5L

Nuanca : E bardhë gjysmë transparente

Konsumi: 100 ml/m² në varësi të sipërfaqes 

Niveli i shkëlqimit: Mat

Karakteristikat:

  • Mund të qëndrojë kohë të gjatë i hapur gjatë përpunimit dhe nuk ndërron veti.
  • Barazon thithjen në sipërfaqe të ndryshme.
  • Redukton dallimet e tonit të ngjyrave në sipërfaqet me kontrast të lartë
  • Optimizon dhe zgjat kohën e përpunimit dhe të hapjes së lyerjeve të mëvonshme
  • Rrjedh shumë natyrshëm dhe njëtrajtshmërisht
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!