Radiator tualeti Fuego

Eleganza

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:21989

Cmimi:

Çmimi i rregullt 32,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 32,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Eleganza

Radiator tualeti Fuego

Radiatorët nga prodhuesi Eleganza janë të përshatshëm për montim në banjo dhe janë shumë të qëndrueshëm ndaj korrozionit.

Këta radiatorë vijnë në dimensione të ndryshme dhe janë të certifikuar sipas të gjithë standardeve evropiane.

Dy variante ngjyre e bardhe dhe e kromuar

Permasat - 1200 x 500

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!