Radiator dekorativ Black me ekran LED

Chemin Arte

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:20497

Cmimi:

Çmimi i rregullt 25,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 25,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Chemin Arte

Radiator dekorativ Black me ekran LED

Kthjelltësia dhe eleganca e së zezës kombinohen me efektin që ofron xhami në fasadë. Efekti më i bukur, kudo që zgjidhni ta instaloni. Këshilla nga ne eshte te zgjidhni ngjyrën e zezë dhe përdorni atë si një prekje rikujtuese nëpërmjet një mobilie, divani ose tavani. Në një hapësirë kryesisht të lehtë, e zeza ndërhyn për të strukturuar hapësirën, për ta ritmuar atë, paksa si shenja pikësimi në një fjali. 

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!