Radiator dekorativ New York by Night

Chemin Arte

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Chemin Arte

Radiator dekorativ New York by Night

 • Radiatori dekorativ i projektuar EF069 kombinon cilësitë e një ngrohësi të fuqishëm 2000 W dhe një objekti dekorativ që do të ngrohë brendësinë tuaj me dizajnin dhe ngrohtësinë e tij.
 • Ngrohësi dekorativ i projektuar EF069 nga Chemin'Arte mund të vendoset në dysheme (në sajë të këmbëve) ose të ngjitet në çdo mur (për sa kohë që ka një prizë afër).
 • Është bërë nga një panel xhami që thith dhe çliron nxehtësinë, si dhe një rezistencë alumini me performancë të lartë që siguron ngrohje efikase dhe të fuqishme. Një ngrohës dekorativ i projektuar mund të ngroh një dhomë 30 m² falë fuqisë së saj deri në 2000 W.
 • Fuqia: 1000 ose 2000 W
 • Rezistencë alumini në X, për efikasitet të lartë dhe konsum të kontrolluar
 • Termostat i rregullueshëm
 • Stili modern, dizajn New York by Night
 • Ngjitet në mur ose dysheme (mbështetësit dhe këmbët të përfshira në kuti)
 • Xhami rezistent ndaj prerjes "siguri" prej çeliku dhe i kalitur
 • Vjen me një montim dhe manuali i përdorimit, kompleti i instalimit në mur/dysheme
 • Përmasat: 86 x 9 x 47 cm
 • Ngjyra: Dizajni i zi New York by Night
Çmimi i rregullt 21,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 21,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:20498

 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!