Radiator dekorativ White me ekran LED

Chemin Arte

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Chemin Arte

Radiator dekorativ White me ekran LED

Pikat kryesore Chemin'Arte cheminarte - radiator dekorativ 2000w i bardhë me telekomandë - ef091

 • Radiatori dekorativ i dizajnit EF091 kombinon cilësitë e një ngrohësi të fuqishëm 2000 W dhe një objekti dekorativ që do të ngrohë brendësinë tuaj me dizajnin dhe ngrohtësinë e tij.
 • Ngrohësi dekorativ i projektuar EF091 nga Chemin'Arte mund të vendoset në dysheme (në sajë të këmbëve) ose të ngjitet në çdo mur (për sa kohë që ka një prizë afër).
 • Është bërë nga një panel xhami që thith dhe çliron nxehtësinë, si dhe një rezistencë alumini me performancë të lartë që siguron ngrohje efikase dhe të fuqishme. Një ngrohës dekorativ i projektuar mund të ngroh një dhomë 30 m² falë fuqisë së saj deri në 2000 W.
 • Fuqia: 1000 ose 2000 W
 • Rezistencë alumini në X, për efikasitet të lartë dhe konsum të kontrolluar
 • Termostati elektronik i rregullueshëm falë ekranit të integruar me prekje LED (ekran LCD i ri, më diskret)
 • Telekomanda për rregullim në distancë
 • Dizajn modern, xhami i bardhë
 • Ngjitet në mur ose dysheme (përfshihen mbështetësit dhe këmbët në kuti)
 • Xham "safety" rezistent ndaj prerjes prej çeliku dhe i kalitur
 • Dorëzuar me një manual montimi dhe përdorimi, komplet instalimi në mur/dysheme, telekomandë
 • Përmasat: 86 x 7.5 x 50 cm
 • Ngjyra: e bardhë
Çmimi i rregullt 24,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 24,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:20502

 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!