Radiator tualeti Egon

Eleganza

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:21986

Cmimi:

Çmimi i rregullt 19,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 19,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Eleganza

Radiator tualeti Egon

Radiatori Egon nga prodhuesi Eleganza ështe i përshatshëm për montim në banjo dhe është shumë i qëndrueshëm ndaj korrozionit.

Këta radiatorë vijnë në dimensione të ndryshme dhe janë të certifikuar sipas të gjithë standardeve evropiane.

Dy variante

I bardhë dhe i kromuar

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!