Radiator EKOS

Global

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:12120

Cmimi:

Çmimi i rregullt 2,100 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,100 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Global

Radiator EKOS

Harmonia e përjetshme dhe linjat e kombinuara me një sërë panelesh dhe boshllëqesh krijojnë një ritëm të rregullt dhe qetësues.

Ekos është një model i patentuar i dedikuar për të cilin estetika dhe vëmendja ndaj çdo detaji në mënyrë që të arrihet një ambient unik jashtëzakonisht ekspresiv dhe dallues është i një rëndësie të madhe.

(Cmimi per element)

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!