Radiator Elegance

SIRA

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:16242

Cmimi:

Çmimi i rregullt 1,700 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,700 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

SIRA

Radiator Elegance

Elegance 2.0 është radiatori i ngrohjes prej alumini me presion të ulët,i karakterizuar nga një dizajn shumë elegant dhe harmonik. Pjesa e sipërme ka një formë të rrumbullakosur, pa buzë të mprehta, e cila i jep elegancë të madhe estetike radiatorit dhe në të njëjtën kohë siguron siguri të lartë. Me tre pendë të përparme që drejtojnë nxehtësinë në qendër të dhomës, kjo njësi ofron rehati të madhe dhe performancë të lartë.

(cmimi per element)

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!