Radiator ISEO

Global

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:12118

Cmimi:

Çmimi i rregullt 2,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Global

Radiator ISEO

Radiator alumini GLOBAL ISEO (600) përfaqëson 40 vjet përvojë dhe një evolucion teknologjik që siguron nxehtësi të butë nga rrezatimi, maturi dhe elegancë dhe kursim energjie.

Respekt për mjedisin sepse është bërë me material tërësisht të riciklueshëm

(Cmimi per element)

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!