Radiator Joker 2.0

SIRA

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:16240

Cmimi:

Çmimi i rregullt 1,400 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,400 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

SIRA

Radiator Joker 2.0

Radiatori i ri i prodhuar në Itali, teknologjikisht inovativ, i zhvilluar për të gjitha llojet e instalimeve veçanërisht për ato me temperaturë të ulët dhe kaldaja me kondensim, është ekuilibri i përsosur midis dizajnit, cilësisë, prakticitetit të instalimit dhe çmimit.

  • Radiatorët janë mbledhur në përbërje nga 4 deri në 15 elementë.
  • Ngjyra standarde është RAL 9010
  • Presioni maksimal i funksionimit është 600 kPa (6 bar)
  • Prodhimi termik përputhet me standardin evropian UNI EN 442-2

(cmimi per element)

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!