Radiator OSCAR

Global

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:07527

Cmimi:

Çmimi i rregullt 6,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Global

Radiator OSCAR

Modelet OSCAR kanë një jetë jashtëzakonisht të gjatë falë materialit nga i cili prodhohen dhe mënyrës unike të lyerjes: dy herë të zhytura në bojë "anoforezë" dhe më pas të trajtuara me veshje epokside Temperatura maksimale e punës 100C kur punohet me presion 6 bar.

(Cmimi per element)

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!