Radiator qeramik

Chemin Arte

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:20510

Cmimi:

Çmimi i rregullt 31,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 31,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Chemin Arte

Radiator qeramik

Radiator me inerci qeramike me performancë të lartë . Është një ngrohtësi e vërtetë e butë që të pushton. Siguron komoditet të shkëlqyer termik : nuk thahet ajri, nuk djeg oksigjen. Ajri mbetet i shëndetshëm.

  • Efiçiente energjetike (vazhdon të nxehet për 30 minuta pasi ngrohësi është fikur). Kurseni mesatarisht 25% në faturat tuaja të ngrohjes (krahasuar me një konvektor konvencional)
  • Termostat elektronik dixhital dhe programim orar dhe ditor
  • Funksioni i murit kundër papastërtisë
  • Telekomanda e rregullimit në distancë
  • Jashtëzakonisht i hollë, ka vetëm 5 cm trashësi dhe mund të instalohet në hapësira të vogla
  • Dizajn elegant
  • Fuqia 1000 W (e përshtatshme për një dhomë prej rreth 15 m²)
  • Ngjitet në mur (vidat dhe kunjat e përfshira në kuti): Përmasat: 580 x 50 x 690 mm
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!