Radiator tualeti Black Design

Chemin Arte

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:20925

Cmimi:

Çmimi i rregullt 47,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 47,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Chemin Arte

Radiator tualeti Black Design

Ngrohëse rrezatuese për peshqirë 1200w e zezë - 141 - Dizajni i tij modern dhe i rafinuar gjen vendin e tij në të gjitha dhomat dhe përshtatet me të gjitha dekorimet. ky radiator i matur dhe elegant nuk është më pak i fuqishëm: ju lejon të ngrohni në mënyrë të përsosur një dhomë prej 15 m2. Fuqia: 1200 W në konvekcion rrezatues (një pjesë e nxehtësisë vjen nga konvekcioni dhe tjetra nga rrezatimi i xhamit) Rezistencë alumini në formë X, për efikasitet të lartë dhe konsum të kontrolluar.
 • Termostat i rregullueshëm
 • 2 shirita peshqirësh të lëvizshëm (përdoret në tharëse peshqirësh ose radiator vertikal)
 • Nxeh një dhomë prej rreth 15 m²
 • Stili modern
 • Ngjitet në mur
 • Xhami i kalitur prej çeliku dhe "sigurie", mundësia e prerjes
 • për shtimin e shiritave të peshqirëve (shitet veçmas)
 • IP24, përdorimi në banjë
 • Jepet me një manual montimi dhe përdorimi, 2 shirita peshqirësh, komplet instalimi në mur
 • Përmasat: 120 x 6 x 46 cm
 • Pesha : 19 kg
 • Ngjyra: E zezë me shkëlqim
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!