Radiator tualeti i valezuar

Chemin Arte

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:20508

Cmimi:

Çmimi i rregullt 50,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 50,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Chemin Arte

Radiator tualeti i valezuar 1200W

Tharëse peshqiri me valë 1200w - 113 - A ëndërroni të shtoni një nuancë moderne në dekorimin e tualetit tuaj, por mendoni se dhoma juaj është shumë e vogël? Duke luajtur me forma, tekstura dhe ngjyra, ju mund të merrni një dekor në modë dhe stilist dhe të krijoni një dhomë funksionale dhe komode. Duke instaluar një parmak peshqiri me ngrohje Ondulation në banjën tuaj, ju sjellni një prekje të vërtetë origjinaliteti në dekorimin tuaj duke shijuar rehati termike optimale. Fuqia e tij prej 1200 W në konvekcion rrezatues mund të ngrohë një dhomë prej rreth 15 m². Dy mënyrat e ngrohjes dhe termostati i tij ju lejojnë të keni kontroll të plotë të konsumit tuaj. Radiatorët e tharësit të peshqirëve Chemin'arte nuk kërkojnë ndonjë mirëmbajtje të veçantë: është zgjidhja ideale për të dekoruar banjën tuaj dhe për të shijuar rehati të pashoqe! - Fuqia: 1200 W në konvekcion rrezatues (një pjesë e nxehtësisë vjen nga konvekcioni dhe tjetra nga rrezatimi i dritares)
 • Fuqia - 1200 W
 • Termostat mekanik
 • Trupi i tharëses së peshqirëve është prej çeliku të bardhë Pjesa e
 • përparme është prej xhami të kalitur (kundër prerjes) 5 mm e trashë, e lëmuar dhe e lyer me ujë të gjelbër
 • IP24, e përshtatshme për përdorim të brendshëm Performancë e lartë Rezistencë alumini
 • në X.
 • Kjo rezistencë siguron efikasitet të lartë dhe konsum të kontrolluar
 • Termostat për rregullimin e temperaturës
 • Dizajn modern dhe elegant. Panele qelqi
 • Mundësia e shtimit të shiritave të peshqirëve (shitet veçmas)
 • Kanalet e peshqirëve mund të hiqen për të krijuar një radiator vertikal
 • Ngjitet në mur duke përdorur aksesorët e dhënë
 • Ngroh një dhomë prej përafërsisht 15 m²
 • Pa mirëmbajtje, pa tym, pa erë, pa pluhur
 • Instalim i shpejtë dhe i lehtë (rreth 5 minuta)
 • Dorëzuar me një manual montimi dhe përdorimi, 1 mbajtëse peshqirësh, komplet instalimi instalim muri
 • Dekorim në formë valëzimi i vendosur prapa panel xhami
 • Dimensionet: 140 x 6 x 46 cm
 • Ngjyra: E bardhë
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!