Radiator tualeti White Design

Chemin Arte

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Chemin Arte

Radiator tualeti White Design

 • Radiator elektrik i tharëses së peshqirëve 1200w i bardhë - 175 - Me këtë ngrohës dekorativ të peshqirëve prej xhami të bardhë, harroni tharëset elektrike të mërzitshme!
 • Duke u bërë një vend i privilegjuar për atmosfera relaksuese dhe komode, banjo ose dushi tani mund të braktisin të bardhën standarde dhe klasike.
 • Dizajni ultra, kjo tharëse peshqirësh të bardhë ka një strukturë çelik inox dhe një shtresë të përparme në xhami të bardhë të kalitur (i trajtuar kundër prerjes) me efekt pasqyre 5 mm të trashë!
 • Ky ngrohës funksional i banjës ka 2 shirita peshqirësh prej çeliku inox. 
 • Fuqia: 1200 W
 • Ngrohje me konvekcion dhe me rrezatim të xhamit
 • Termostat i rregullueshëm 1200 w -- Rezistencë alumini me performancë të lartë në X (efikasitet i lartë dhe konsum i kontrolluar)
 • Struktura prej çeliku të bardhë, muri i përparmë në xhami sigurie të kalitur 5 mm me dekorim pasqyre
 • Stili modern
 • 2 shufra peshqirësh të lëvizshëm në ngjyrë çelik inox 
 • Praktik, shufrat mund të jenë fiksoni në pjesën e pasme të murit për një efekt vizual ultra-dizajn dhe lejoni që kjo tharëse peshqiri të përdoret si një panel rrezatues pa shufra.
 • Siguria: Radiator i klasit IP24 (i pajtueshëm me dhomat e dushit dhe banjot)
 • Mund të ngrohë lehtësisht një dhomë 15 m²
 • Ngjitet në mur
 • Përmasat (H x D x W): 120 x 6 x 46 cm 
 • Pesha: 15 kg
 • Furnizohet me një manual montimi dhe përdorimi, 2 shirita peshqirësh, komplet instalimi në mur
Çmimi i rregullt 50,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 50,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:20514

 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!