Radiator VOX

Global

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:05326

Cmimi:

Çmimi i rregullt 1,800 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,800 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Global

Radiator VOX

Zgjidhni radiatorin Vox nga Global Radiatori, prej alumini, ky model radiatori ju lejon një instalim të shpejtë dhe të saktë. Dizajni i tij prej alumini e lejon atë të nxehet shumë shpejt dhe për këtë arsye kursen shumë energji

Ky dizajn alumini dhe kjo ngrohje shumë e shpejtë, bën të mundur marrjen e një radiatori me vlerë të lartë kalorifike për një kërkesë minimale të hapësirës.

(Cmimi per element)

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!