Radiator VOX Extra

Global

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:14042

Cmimi:

Çmimi i rregullt 2,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Global

Radiator VOX Extra

Vox Extra është përjetësisht elegante me vëllime të pastra dhe të përcaktuara. Radiatori tregon një ekuilibër të kalibruar midis linearitetit dhe kthesave të buta.

Dizajni kombinon vlerën estetike dhe funksionalitetin duke optimizuar qarkullimin e ajrit, duke shprehur thelbin e filozofisë së Global për rehati maksimale duke kombinuar kursimet e energjisë.

(Cmimi per element)

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!