Rapidweiss ELF

Dinova

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:14157

Cmimi:

Çmimi i rregullt 10,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 10,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Dinova

Boje Rapidweiss ELF

Sasia - 12.5L

Konsumi: Përafërsisht 125 ml/m²

Karakteristikat:

  • Rezistente ndaj gërryerjes
  • E hapur ndaj difuzionit
  • E padëmshme sa i përket higjienës së ajrit të brendshëm
  • Rezistente ndaj dezinfektuesve ujorë
  • Pa substanca aktive të mjegullës
  • Emetimi i minimizuar, pa tretës dhe plastifikues
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!