Reduksion me elektrofuzion

Unidelta

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:31084

Cmimi:

Çmimi i rregullt 0 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 0 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Unidelta

Reduksion me elektrofuzion

PE100 PN16

Përparësitë:

  • Sistemi i kompletuar
  • E besueshme dhe e qëndrueshme
  • Ideale për tubacione uji dhe gazi
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!