Rubinete lavamani me shtypje anesore

MCM

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:18303

Cmimi:

Çmimi i rregullt 11,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 11,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

MCM

Rubinete lavamani me shtypje anesore

 • Koha e rrjedhjes 8-12 sek.
 • Rouxuni: 180 rrotullues
 • Konsumi 4.2lt në 2bar.
 • Vrima e stolit të filetos 1/2”
 • Funksionim i garantuar për 600,000 hapje dhe mbyllje.

MCM

1. Ekologjia

 • Vëmendje ndaj mjedisit
 • Kursimi i ujit

2. Higjiena

 • Pastrim i lehtë
 • Përshtatshmëria
 • Prakticitet dhe thjeshtësi të përdorimit
 • Siguria dhe parandalimi

3. Cilësia

 • 100% Prodhuar në Itali
 • Dizajn inovativ
 • Teknologjia

ID - 9091B

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!