Rubinete me pedale dyshemeje / muri (me mishelator)

MCM

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:16506

Cmimi:

Çmimi i rregullt 8,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

MCM

Rubinete me pedale dyshemeje / muri (me mishelator)

ID - 9011

Pedale e menjëhershme montuar në mur / rubinet i montuar në dysheme

MCM

1. Ekologjia

  • Vëmendje ndaj mjedisit
  • Kursimi i ujit

2. Higjiena

  • Pastrim i lehtë
  • Përshtatshmëria
  • Prakticitet dhe thjeshtësi të përdorimit
  • Siguria dhe parandalimi

3. Cilësia

  • 100% Prodhuar në Itali
  • Dizajn inovativ
  • Teknologjia
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!