Segui il Tuo Istinto

Giorgio Graesan

Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

KODI:

KODI:15123

Cmimi:

Çmimi i rregullt 3,700 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,700 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Graesan

Segui il Tuo Istinto

Konsumi : 1.5 - 2 kg/m²

Skeda teknike:

  • Nuk duhet të hollohet para përdorimit.
  • Trajtohet pas 12/14 orësh.
  • Muri arrin tharjen totale pas 28 ditësh.
  • Ruhet në një vend të freskët larg lagështisë dhe ngricave.
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!