Set tualeti me grup dushi inkaso koka dushi dhe rubineteri COX

Paini

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:17698

Cmimi:

Çmimi i rregullt 59,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 59,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Paini

Set tualeti me grup dushi inkaso koka dushi dhe rubineteri COX

Set i kompletuar i dushit me 1 dush jet dupleks, grup lavamani dhe bideje

E përkryer për të kompletuar dekorin e një tualeti elegant që sapo është rinovuar, të gjitha produktet kanë linja të buta dhe të holla me një dizajn të rrumbullakosur dhe modern.

Është një komplet me produkte cilësore të shkëlqyera të dhëna nga përdorimi i lëndëve të para të prodhuara në Itali të kontrolluara brenda kompanisë nga personeli ekspert dhe përdoren gjithashtu makineri të gjeneratës së fundit.

Produkti është jashtëzakonisht rezistent, si ndaj gërryerjes ashtu edhe ndaj kimikateve pastruese.

Produktet Paini prodhohen në përputhje me standardet rigoroze ndërkombëtare që parashikojnë përdorimin e lëndëve të para me cilësi superiore që përputhen me standardet strikte UNI-CEE, kontrollin e procesit të prodhimit dhe analizën e funksionimit të çdo produkti individual, duke garantuar kështu cilësinë dhe sigurinë.
Rubinetteria Paini është një nga kompanitë e pakta italiane në këtë sektor që disponon markat e miratimit IAPMO.

  • Marka: Paini Rubinetterie
  • Seria: Cox
  • Grup dushi
  • 2 koka dushi
  • Krah per koke dushi
  • Grup lavamani
  • Grup bideje
  • Materiali: bronzi
  • Ngjyra: krom

ID - 78CRKIT01

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!