Set tualeti sospezo Eden Rim-Away

Galassia

Kalo te informacioni i produktit
1 e 6

KODI:

KODI:03297

Cmimi:

Çmimi i rregullt 31,000 Lekë
Çmimi i rregullt 53,000 Lekë Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 31,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Galassia

WC sospezo Eden Rim-Away

Bide sospezo Eden Rim-Away

Kapak soft close

Seria Eden nga GALASSIA qeramike, 100% Prodhuar në Itali, ka arritur të krijojë kombinimin perfekt të funksionalitetit dhe dizajnit. Elegante dhe moderne, pajisjet sanitare, dallohen për komoditetin dhe hapësirën e lirë, dimensionet dhe skajet.

Tualeti është pa buzë.  

Tualeti Eden konsumon vetëm 3 litra ujë për shpëlarje.

Falë instalimit të varur në mur, pajisjet sanitare nuk kanë kontakt me dyshemenë dhe janë ideale për dysheme druri ose materiale të tjera më delikate. Përmirëson higjienën, duke dhënë mundësinë e pastrimit të gjithë sipërfaqes së dyshemesë. Pajisjet sanitare të varura e bëjnë mjedisin më të ndritshëm dhe lejojnë një përhapje më të madhe të dritës.

Tualeti i varur në mur është i kompletuar me një kapak termorregullues Soft Close, me mentesha me një pajisje me rënie graduale të ngadaltë, me një dizajn të rafinuar. Falë materialit të fortë me të cilin është bërë, është shumë i fortë, rezistent ndaj thyerjeve dhe gërvishtjeve, duke lejuar pastrim të shpejtë dhe të lehtë. 

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!