Set tualeti sospezo SA.02

Galassia

Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

KODI:

KODI:12460

Cmimi:

Çmimi i rregullt 70,000 Lekë
Çmimi i rregullt 96,000 Lekë Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 70,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Galassia

WC sospezo SA.02

Bide sospezo SA.02

Kapak soft close

Ceramica Galassia krijoi linjën SA.02.

Linja katrore dhe të pastra për lavamanët dhe pajisjet sanitare që arredojnë tualetin në mënyrë elegante dhe harmonike.

Instalimi i pajisjeve sanitare të varura garanton siguri më të madhe për higjienën e të gjithë ambientit pasi dyshemeja mund të pastrohet lehtësisht.

Përmasat: 52 x 38 cm

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!