Sifon vaske me shkarkim, furnizim dhe tejmbushje

Geberit

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:29048

Cmimi:

Çmimi i rregullt 18,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 18,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Geberit

Sifon vaske me shkarkim, furnizim dhe tejmbushje

Permasat - Ø52, 70cm

Pa kit kapakesh

ID - 150.703.00.6

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!