Sobe me dru Venice

Victoria

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:13198

Cmimi:

Çmimi i rregullt 120,000 Lekë
Çmimi i rregullt 168,000 Lekë Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 120,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Victoria

Sobe me dru Venice

Sobë e veshur me terrakotë të derdhur të bardhë, me rendiment përafërsisht 76%. Vetitë e terrakotes për të grumbulluar nxehtësi sigurojnë një rendiment më të madh, duke kufizuar konsumin e drurit dhe duke ofruar një pamje të veçantë estetike.

Të dhënat teknike:

  • Fuqia termike: max. 12 kW, nominale 9 kW
  • Efikasiteti 75%.
  • Mbuluar me pllaka terrakote te derdhura
  • Ngjyra e bardhë
  • Përmasat: 749 x 469 x 995 mm
  • Dimensionet e kutisë së zjarrit: 382 x 283 x 380 mm
  • Diametri i shkarkimit: 130 mm
  • Pesha: 134 kg
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!