Sobe me pelet CentroPelet Z12

Centrometal

Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

KODI:

KODI:10858

Cmimi:

Çmimi i rregullt 135,000 Lekë
Çmimi i rregullt 160,000 Lekë Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 135,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

CM

Sobe me pelet CentroPelet Z12

Sobë me pelet për ngrohjen e ajrit të nxehtë duke fryrë ajër të nxehtë në hapësirë.

  • Është në dispozicion në tre ngjyra: e bardhë, gri, e kuqe
  • Soba mund të ndizet/fiket automatikisht.
  • Funksioni i funksionimit ekonomik lejon reduktimin automatik të prodhimit kur dhoma e temperaturës po i afrohet standardit.
  • Për më tepër, si opsion mund të porosisni një modul Wi-Fi i cili mundëson monitorimin e temperaturës dhe kontrollin e funksionimit të sobës nga një aplikacion celular.
  • Rezervuari i integruar i peletit.
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!